מדריך רצים להישרדות בחורף


חורף זו תקופת השנה שבה אתה כנראה חושש. השעונים חוזרים אחורה, האור מתחיל לדעוך וחופי הקיץ אינו אלא זיכרון רחוק ויותר ויותר קשה למצוא כל סוג של מוטיבציה להתאמן. אבל אל תפחדו, העזרה קרובה!

להלן הטיפים המובילים שלי לשרוד את החורף ולאמץ את הקור ...1. אל תרצו!

זה בסדר. אני מבין. זה עתה סיימת לעבוד ואת לגמרי מרוסקת. היה חשוך כשיצאת מהבית הבוקר וחושך עכשיו כשאתה עוזב את המשרד. זה מרגיש שלא הרגשת את השמש על הפנים במשך חודשים וקר בחוץ, ממש קר. כשאתה פותח את דלת הכניסה שלך הדבר היחיד שעומד בראשך הוא להתיישב על הספה מול מדורה חמה, תוך כדי צפייה בטלוויזיה ואוכלת את ארוחת הערב עליה חלמת כל אחר הצהריים. השעה רק 6 ויש לך דחף בלתי נשלט לעלות למעלה כדי להחליק לפיג'מה. חוץ מזה שזה עתה התחיל לרדת גשם בחוץ ותוכנית הטלוויזיה האהובה עליך משודרת בטלוויזיה.

נשמע מוכר? תאמין לי כשאני אומר שזו הדילמה שלי פחות או יותר בכל ימות השבוע במהלך החורף. אני תמיד אומר שהחלק הקשה ביותר באימונים הוא בעצם שינוי והיציאה מהבית כי זה הזמן הכי קל לוותר ולתרץ. אני צריך לשחק כמה משחקי חשיבה רציניים עם עצמי על מנת לעשות סיום. אחד הטיפים הטובים ביותר שלי הוא לא להגדיר את החימום המרכזי שלך על טיימר כשתגיע הביתה. עדיף להפוך את החזית שלך לקרה ולא מזמינה ככל האפשר, כך שתרצה לצאת החוצה רק כדי להישאר חמה. בנוסף חשוב על כל הכסף שתחסוך! זה ניצחון, ניצחון. סיבוב מהיר הוא המפתח. לא יותר מ -15 דקות להתמיין ולהשתנה לפני שאתה יוצא ישר לריצה. הכן את כל הבגדים והערכה שלך מוכנים לשימוש, שתו קפה בעמידה ואל תשבו על הספה ... חזרו אחריי .... אל תשבו על הספה! עכשיו לכו ותהנו ממזג האוויר הטרופי בחוץ, הבית שלכם קופא !!!


2. התאמנו ביחד

עבור רוב האנשים, ריצה לבד בחורף היא סיכוי מרתיע. דרכים ושבילים בודדים אפלים יכולים להיות מקומות מפחידים, במיוחד עבור נשים. זו התקופה הטובה ביותר בשנה לרוץ עם חבר או יותר טוב, בקבוצה. לא רק שזה יעזור לך להרגיש בטוח יותר, זה גם ייתן לך יותר מוטיבציה להתאמן. הצטרפות למועדון היא דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים ולגלות ריצות חדשות. אתה תופתע מכמה מקומות מדהימים יש לרוץ באזור המקומי שלך. במהלך השנים החברים שלי הכירו לי מאות מסלולי אימונים חדשים ואני מתרגש מאוד בכל פעם שאני מוצא מסלול חדש

3. התייחסו לעצמכם

הדרך הטובה ביותר לקבל מוטיבציה היא לקנות ציוד ריצה חדש . האם יש תחושה טובה יותר מאשר לנעול זוג נעליים חדשות ולצאת לריצה? אני לא חושב שכן. תמשיך לטפל בעצמך,

חשוב גם לזכור שלטיפול בעצמך לא תמיד צריך להיות יקר. גם חולצה/ מכנס או אולי אפילו זוג גרביים מנדפות יעשו את העבודה


4. אתגר את עצמך

להציב לעצמך אתגר היא הדרך הטובה ביותר להניע את עצמך במהלך החורף. אתה יכול להגדיר יעד שבועי אישי לקילומטראז' ולטיפוס, או לכל החודש. אתה יכול אפילו לנסות לרוץ כל יום. הוא אתגר מושלם עליך לרוץ כל יום בדצמבר. מינימום שלושה קילומטרים או 25 דקות - המוקדם מביניהם. האתגר מתחיל ב -1 בדצמבר ומסתיים ב -31 בדצמבר. . זו לא תחרות, אלא רק אתגר אישי.

רעיון נהדר נוסף הוא לאתגר חבר או להתחרות כקבוצה. ראה מי יכול לעשות הכי הרבה קילומטראז' בשבוע או בחודש והזוכה צריך לקנות את המשקאות (האמינו לי, אין הרבה שלא הייתי עושה בשביל קפוצ'ינו בחינם!).

באופן אישי, הצבתי לעצמי יעד של 50 ק"מ בשבוע

5. תכננו הרפתקאות

תכנן את ההרפתקה הבאה שלך.

לא משנה אם מדובר בריצה בפארק או במרוץ הרים באיטליה. טוב שיהיה לך משהו להניע אותך  ולהתאמן אליו. בפעם הבאה שאתה יוצא לרוץ ברוח הקרה והגשם, הזכר לעצמך מדוע אתה עושה זאת וחשוב על מטרתך. לא משנה מה תחליט לכוון אליו, זה יהיה שווה את כל המאמץ כשתגיע לשם.

8. זה העונה להיות שמח

לא הכל רע. ריצה בחורף יכולה להיות מדהימה. חבקו את מזג האוויר, נצלו את רוב סופי השבוע ואם יורד שלג, אז שרוך את הנעליים שלך וצא לריצה. חשבו חיובי, תהנו ואל תשכחו לעשות זאת בחיוך.

10 צפיות0תגובות

©2020 המותג הנודד By Ariello.